Pridaj sa k dobrovoľníkom Greenpeace

Volunteers contrast

Nikdy nebol lepší čas na ochranu našej planéty.

Vítame Ťa v Greenpeace Slovensko! 

Ak Ti záleží na životnom prostredí a našej planéte, nechceš sedieť so založenými rukami a iba sa prizerať, máš vo svojom voľnom čase pár hodín navyše a chceš ich využiť zmysluplne, tak v tom prípade si na správnom mieste.

Ako Greenpeace dobrovoľník/čka či aktivista/ka sa môžeš realizovať v rôznych sférach a rôznymi spôsobmi. O témach, ktorým sa momentálne venujeme, si môžeš prečítať TU.

Spolu s dobrovoľníkmi/čkami sa podieľame na informačných a komunikačných aktivitách, zúčastňujeme sa festivalov a trhov, pripravujeme transparenty či zbierame podpisy na petície.

Dobrovoľníci/čky môžu taktiež využiť svoje zručnosti pri výpomoci v kancelárii (preklady, grafika, foto, video). Našim cieľom je budovať komunitu, ktorá je priestorom na nápady, ako vylepšiť život v našom okolí. 

Ak budeš chcieť, môžeš sa pridať nielen ako dobrovoľník/čka ale aj aktivista/ka. Aktivisti/ky sa môžu zúčastňovať priamych nenásilných akcií a protestov Greenpeace, a to nielen na Slovensku, a spolu s nami tak upriamovať pozornosť na aktuálne problémy a mobilizovať ľudí k činom. Podmienkou účasti na priamych nenásilných akciách (aktivizmus) je vek nad 18 rokov.

Zapojiť sa môžeš rôznymi spôsobmi, ale jedno je isté - zoznámiš sa so skvelými ľuďmi, ktorí chcú konať a chrániť životné prostredie rovnako ako Ty.

Nemusíš mať žiadne superschopnosti - stačí entuziazmus a ochota konať!

Nechaj nám na seba kontakt a vydaj sa na svoju dobrovoľnícku cestu

Zaregistruj sa a buď súčasťou Greenpeace komunity ešte dnes!

61584839_10157191868284194_2009814454216163328_n